7 denní novoroční výzva: 

Jste připraveni vybudovat v roce 2021

převratný byznys model?

V následujících 7 dnech od nás dostanete každý den zdarma jeden email s tréninkovým videem, kde se dozvíte, jaká zlepšení dokážete pomocí byznys modelu řešit.

[wlm_register "Členská sekce"]

Proč jsme výzvu pro odvážné vydali?

Manažeři, majitelé firem i podnikatelé už jsou unaveni a často i vyčerpáni současným stavem, který trvá celý rok 2019.      A co je horší, nikdo nemá jistotu, jak to bude pokračovat. Proto se nezdá být příliš vhodnou volbou, dělat zrovna nyní nějaké zásadní změny.

Ale co když:

Není naopak právě teď ten správný čas na chvíli se zastavit a udělat něco, co vás udrží ve hře? Nebo, si vybudovat rozhodující náskok před konkurencí?

Co 7 denní výzva obsahuje?

Obdržíte od nás 7 videí, v nichž se dozvíte, proč některé věci nefungují, jak by měly, na co se zaměřit a co konkrétně můžete udělat. Díky naší speciální nabídce můžete získat na kurz 40 % slevu.

Každý den 1 video

Podívejte se na video a své připomínky nám, prosím, napište do komentáře. Za každý názor jsme rádi, protože nám umožňuje zlepšovat naše služby.

Sleva na kurz 40 %

Pokud využijete naši speciální nabídku a přihlásíte se do kurzu dříve, než skončí naše 7 denní výzva, dostanete od nás exkluzívní slevu 40%.  

Úřední hodiny

Během 7 denní výzvy nám budete moci zavolat a zeptat se na cokoliv ohledně videí i našeho kurzu. Termíny pro volání obdržíte společně s 1. videem.

Připojte se k naší komunitě

Jednoduché a účinné!

Nečekal jsem, že dokáži se svými kolegy vytvořit byznys model tak rychle. Mohu potvrdit, že kurz je opravdu pro každého, protože nás vedl krok za krokem k cíli. Určitě mám řadu námětů, jak pokračovat dál.

Václav matoušek // ředitel

Obávala jsem se, že to nedáme...

Strategie a byznys modely nejsou zrovna silnou zbraní naší firmy. Na druhou stranu ze své pracovní pozice vím, jak jsou pro firmu důležité. Obávala jsem se, že to pro nás bude hodně obtížné. Nakonec jsem ale byla překvapena, jak jednoduše jsme náš 1. byznys model dokázali vytvořit.

Jindra malá//  Marketingový specialista

Skutečná pomoc v této nejisté době 

Na celém kurzu jsem velice ocenil, že šlo skutečně o to, jak firmám v této "blbé" době pomoci. A to platí nejen pro samotný kurz, ale i pro poskytovanou podporu. Vřele doporučuji ostatním, takto si představuji pomoc podnikání.

Petr jemelka//  Provozní ředitel

Nejčastější dotazy

Opravdu je 7 denní výzva zdarma?

Ano, skutečně nic neplatíte a přitom se dozvíte mnoho zajímavého, co můžete okamžitě použít ve vašem podnikání. 

Co když to na mě bude příliš složité?

Ničeho se nemusíte bát, všechny naše kurzy, videa, materiály i další pomoc jsou postaveny na zdravém rozumu. Navíc výzva není závazná, jednoduše přestanete videa sledovat.

Co když jeden den video neshlédnu?

Vůbec nic se neděje, podíváte se na ně další den. Přístup k předchozím videím vám zůstává v přijatých mailech.

Co bude následovat po 7 denní výzvě?

Již v průběhu výzvy si budete moci zakoupit kurz Tvorba byznys modelů s exkluzívní slevou 40 %, nebo později za cenu plnou. Kurzem vás potom povedeme krok za krokem k vytvoření vašeho vlastního byznys modelu.

Budu mít během 7 denní výzvy nějakou podporu?

Ano, své dotazy a připomínky nám můžete psát přímo do komentářů pod video, nebo na podpora@iting.cz. Navíc nabízíme časové úseky pro dotazy v tzv. úředních hodinách, jejichž termíny se dozvíte v prvém videu.

>