__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"7a6de":{"name":"Main Accent","parent":-1},"7c414":{"name":"Accent Dark","parent":"7a6de"}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default","value":{"colors":{"7a6de":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"},"7c414":{"val":"rgb(12, 44, 55)","hsl_parent_dependency":{"h":195,"l":0.13,"s":0.65}}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"7a6de":{"val":"rgb(55, 179, 233)","hsl":{"h":198,"s":0.8,"l":0.56,"a":1}},"7c414":{"val":"rgb(13, 49, 65)","hsl_parent_dependency":{"h":198,"s":0.66,"l":0.15,"a":1}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Aplikace, která vám pomůže ochránit vaše podnikání.

Pro vedoucí pracovníky, majitele firem, konzultanty, investory i podnikatele.

Poznat svět průtoku je výzva!

Pomocníkem vám budou naše inovativní byznys modely. Poznáte, co jste doposud nejspíše ani nevěděli. Zjistíte, že vaši firmu můžete řídit jednodušeji a mnohem efektivněji než tomu je dnes. 

Přestaňte dělat věci správně. Začněte dělat správné věci!

Nejenže využijete efektivněji čas vašich lidí, ale přimějete je ke spolupráci. Zboříte "zdi mezi útvary" a budete fungovat jako jeden celek.  

Proč TOC manažer?

Jednoduchost

Průtokové řízení je tak jednoduché, že jsme celou aplikaci mohli vytvořit v Excelu. S ním dokáže pracovat téměř každý, takže můžete bez problému provádět potřebné úpravy.

Měřitelné přínosy

Zacílení na to, co je nejdůležitější, vám umožní zbavit se většiny současných problémů a vydělat tak více. Dokonce si můžete přínosy předem nasimulovat. 

Úspora času

Pro úsporu vašeho času jsme navrhli šablony, díky nimž můžete začít aplikaci ihned používat. TOC manažer může být ve verzi firma nebo role, tj. pro každého vedoucího pracovníka.

Jako ochutnávku jsme pro vás připravili následující ukázky:

1

Byznys model

Naučíme vás, jak během chvíle vytvořit byznys model současného stavu. Následně vám ukážeme, jak jej můžete inovovat díky nápadům našich partnerů, zákazníků, ale i poradců po celém světě. 


2

Odměňování

Průtokové odměňování je navrženo tak, abyste lidi spojovali, nikoliv aby každý "hrál na sebe". 

Naučíme vás, jak lidi zapojovat, a tím je motivovat k většímu výkonu.

3

Model firemního řízení

Byznys model můžete dále rozpracovat do řídícího modelu, který se skládá z modelu funkcí, procesů a organizační struktury.

Základní jednotkou je role, k níž se danému pracovníkovi stanovují jeho procesy, činnosti, ukazatele, ale i firemní politiky, nebo tréninkové potřeby.


Zkušenosti zákazníků

Jan Hlaváč - vedoucí výroby

Aplikace TOC manažer nám ušetřila ohromné množství práce. Zlepšení ve výrobě jsme viděli takřka ihned.

Iveta Mladá - mistrová

Mám pod sebou 23 šiček. Bez plánu výroby jsme se neustále dohadovaly, co která z nás udělá. S TOC manažerem je to úplně jinde. Nejvíce super je to, že máme já i šéf o výrobě dokonalý přehled, názorně a kdykoliv. 

Vratislav Janda - ředitel

Poprvé jsme dokázali jednoduše a srozumitelně vytvořit byznys model. Ale tím to teprve začalo. Zírali jsme, jaké inovace můžeme dělat. Fakt super. Doporučuji všem alespoň začít.

Co všechno od nás dostanete?

Zakoupením aplikace získáte licenci na tzv. firemní verzi a šablony pro vedoucí pracovníky. Celá aplikace je vytvořena v Excelu, výroba je napsána ve VBA. Data můžete importovat v předepsaném formátu, nebo je zadávat ručně. Základní funkcionalita je popsána výše, resp. v úvodním videu. Neustále ji však doplňujeme       o další funkce a vaše připomínky. 

 Aplikace je umístěna na vašem serveru jako soubor, přístup jednotlivých uživatelů zajistí správce. Nejedná se o cloudovou, ale o souborovou aplikaci. 

Součástí dodávky je podpora, kterou můžete, ale nemusíte využít. Za nová vylepšení si pak jen připlatíte. A také vás budeme pravidelně informovat o dalším rozvoji funkcionality.

TOC manažer

Znalosti a zkušenosti, které vám doposud chyběly...

Aplikace v projektu

Můžete zakoupit samotnou aplikaci, nebo ji využít při realizaci některého z projektů podle naší nabídky. A nebo zapracovat průtokové řízení v aplikaci obsažené do vašeho celopodnikového systému. V takovém případě vám dáme potřebné zadání.

Nejčastější dotazy

Komu je aplikace určena?

Vedoucím pracovníkům od vrcholového vedení až po mistry, podnikatelům, majitelům firem, konzultantům i všem dalším, kdo se zajímají o nové věci.

Jak je to s licencemi?

Platíte za aplikaci jako celek a dále za každou šablonu pro odpovídající roli. 

Doplníte nám další úlohy?

Aplikaci neustále vyvíjíme, takže můžete získávat další a další funkcionalitu. Vaše návrhy na vylepšení vítáme.

Jak funguje poprodejní podpora?

Pokud zaplatíte roční poplatek, budete mít nárok na vylepšení v podobě update, příp. upgrade, a přednostně budeme řešit i vaše dotazy. Případnou chybu v programu vám samozřejmě opravíme zdarma. 

Plánujete ke kurzu semináře s uživateli?

Ano, pokud bude zájem účastníků a pokud to aktuální situace dovolí, uspořádáme seminář, kde se setkáme a rádi vás poznáme osobně. 

Pomůžete nám zrealizovat průtokové řízení na míru?

Ano, jednalo by se o projekt. Naše kapacity jsou ale v tomto omezené, takže postupujeme podle pravidla: "Kdo dřív přijde...". V případě zájmu nás prosím kontaktujte na obchod@iting.cz, nebo na tel.: +420 724 166 988.

Copyright ITING s.r.o.

>