Nemáte čas čekat? Začněte s online kurzem Tvorba byznys modelů

Tento kurz vám pomůže získat objednávky, nepropouštět zaměstnance a přestat se obávat, co bude s vaším podnikáním.


Online kurz Tvorba byznys modelů

S naším kurzem dokážete rychle zareagovat na současnou situaci a zároveň vybudovat základnu, na které můžete stavět do budoucna. Povedeme vás krok za krokem, takže váš první inovativní byznys model dokážete vytvořit velice rychle. 


speciální nabídka! začněte hned a získejte 3 bonusy ZDARMA!

Jaké výhody získáte přihlášením

do kurzu?

Do online kurzu se přihlásíte na našich webových stránkách jménem a heslem, které získáte po zaplacení kurzu. Byznys model současného stavu připravíte v průběhu několika dnů, nebo dokonce hodin! První inovativní byznys model pak dokážete vytvořit během několika týdnů.

Získáte více objednávek

Poznáte lépe vaše zákazníky a dokážete jim nabídnout hodnotu, kterou chtějí a potřebují.

Vizualizace a sdílení

Místo dohadování stylem "bla bla bla" budete efektivně sdílet nápady,  řešit problémy, navzájem spolupracovat.

Vaše jednostránková strategie

Dokážete rychle zareagovat na současnou situaci a připravit se i na budoucnost.

Zvýšíte svou konkurenceschopnost

Neustálou inovací vašeho byznys modelu budete více než vyrovnaným soupeřem vašich konkurentů. 

Co nejvíce na kurzu oceňují

jeho účastníci?

Tento kurz vede účastníky k cíli krok za krokem, takže vytvořit inovovaný byznys model dokáže úplně každý. Za největší plus označují účastníci to, že vlastně neexistuje možnost, že byste svůj první byznys model nevytvořili. Prostě proto, že podpora, kterou máte k dispozici, to nedopustí.

JIŘÍ ŠIMŮNEK

Vedoucí výroby

Nové myšlenky, prezentované jako příběh, působí přesvědčivě

Potřebovali jsme efektivněji plánovat výrobu. Když jsem vedení firmy odprezentoval, jak inovovat byznys model ve výrobě, měl jsem vyhráno.

jOSEF TOPOL

Ředitel

Byznys model je opravdu hnacím motorem strategie

Dříve jsme pracně a zdlouhavě tvořili firemní strategii a stejně tak dělali její změny. S byznys modelem je to mnohem pružnější a nakonec i zábavnější.

Anna MLÁDKOVÁ

Marketing

Základem je porozumět dobře tomu, co zákazníci potřebují

Poznat lépe naše zákazníky nám pomohlo při získávání nových objednávek. Nyní jim nabízíme to, co doopravdy oceňují.

Obsah kurzu

Online kurz Tvorba byznys modelů obsahuje 5 modulů a 24 lekcí. Jednotlivé lekce jsou stručné, trvají do 10 minut. Převládají školící videa, doplněná o podpůrné materiály, webináře a disskuzní skupinu.

1

Úvod do tvorby byznys modelů

První modul obsahuje tři lekce. V úvodu se dozvíte, na co se zaměřují nejúspěšnější firmy (Drucker) a proč se vám vyplatí inovovat váš zastraralý byznys model. Ve druhé lekci vám ukážeme, jak využít tak jednoduchý princip, jakým je propustnost, ve vašem podnikání. Ve třetí lekci vás naučíme, jaký je rozdíl mezi byznys modelem a byznys plánem (podnikovou strategií) a jakou roli sehrává vnější prostředí.

2

Plátno byznys modelu

Ve druhém modulu, který má 3 lekce, se zaměříme na strukturu byznys modelu. V prvé lekci zjistíte, co je plátno byznys modelu, proč je vhodné použít 9 stavebních prvků (elementů) a na příkladech uvidíte, jak takové byznys modely mohou vypadat. Ve druhé lekci přirovnáme byznys model k divadlu (nebo koncertu), takže uvidíte, na čem byznys model stojí. Ve třetí lekci se naučíte, jaká pravidla je vhodné doržovat, abyste byznys model správně navrhli.

3

Váš první byznys model

Třetí modul je navržen tak, že postupně, krok za krokem, vytvoříte svůj první byznys model. K tomu budete mít 9 lekcí, stejně jako je počet elementů byznys modelu. Výstupem bude byznys model "současného stavu", který vám pomůže pochopit práci s tvorbou modelů. Tento první model pak budete moci později porovnat s realizovanými inovacemi. 

4

Inovativní byznys model

Ve čtvrtém modulu máte k dispozici 4 lekce. V prvé se naučíte, jak lépe poznat vašeho zákazníka, to znamená, že si vytvoříte jeho profil. Ve druhé lekci vytvoříte hodnotovou mapu vašich produktů, to znamená, jakou hodnotovou nabídku zákazníkům předáváte. Ve třetím videu zjistíte, jak velký souhlas, či nesouhlas je mezi vaší hodnotovou nabídkou a potřebami, či požadavky vašich zákazníků a co udělat pro to, aby se stav zlepšil. V závěrečné, čtvrté lekci, zjistíte na bázi jednoduché kalkulace ziskovost vašeho byznys modelu.

5

Co dál?

Poslední modul dává vše dohromady a odpovídá na otázku, co dělat dál. V prvé lekci si ujasníte pojem aktivity a jak s ní nakládat v dalších modelech jako jsou model funkcí, procesů a organizační struktury. Ve druhé lekci budete nasměrováni na průtokové řízení, na tuto ohromnou příležitost, která je skladem invativních metod podnikového řízení. Ve třetí lekci zjistíte, jako další strategie existují a mohly by vám pomoci, např. Blue Ocean Strategy.

Přihlaste se do kurzu

a získejte tyto bonusy 

DISKUZNÍ SKUPINA

Spolu s ostatními zde můžete sdílet své zkušenosti, pokládat dotazy, poučit se z chyb jiných, navrhovat zlepšení apod.

WEBINÁŘE

1 krát za 14 dní se můžete zúčastnit webináře, kde se vždy dozvíte něco nového nebo se můžete "naživo" ptát.

PODPŮRNÉ MATERIÁLY

Jako účastnící kurzu máte přístup k šablonám, doplňujícím materiálům, podpůrným videím, přehledům apod.

Co absolvováním kurzu získáte

a jak vám to může pomoci?

Kurz je nastaven tak, abyste získali co nejdříve nové objednávky. Dosáhnete toho tím, že lépe pochopíte vaše zákazníky, ať  již současné nebo nové. Když jim dokážete dát co chtějí, případně i něco navíc, zvýší se vaše šance na prodej.

Naučíme vás, jak vytvořit nabídku, která pro zákazníky bude více než zajímavá. S konkurencí už nebudete bojovat pouze cenou ale tím, že dokážete zákazníkům nabídnout více.Kromě rychlých přínosů v podobě nových objednávek, vybudujete základ inovativního byznys modelu, na němž můžete dál stavět. Například, pokud bude zákazník požadovat zkrácení průběžné doby, a vy tento požadavek nedokážete ihned splnit, můžete si vybrat některý z našich projektů nebo dalších služeb, které vám s tím pomohou.

Kdybyste si objednali vytvoření takovéhoto byznys modelu u poradenské firmy, zaplatili byste cenu kolem 100 000,- Kč, protože se jedná o vytvoření hnacího motoru strategie.Ceny

ZÁKLADNÍ KURZ 

Návod krok za krokem, jak vytvořit byznys model

Kč bez DPH
9990
 • 1. návrh byznys modelu
 • Znalost zákazníků
 • Inovativní byznys model
rozšířený kurz

Jak se stát mistrem v tvorbě byznys modelů

Kč bez DPH
19990
 • Totéž, co v základním kurzu
 • Řízení sortimentu výrobků
 • Vzory inovativních byznys modelů
 • Průtokové řízení
 • Firemní kultura a byznys modely
regular course

One sentence summary of what they get

$
99/mo
 • Lifetime Access
 • Immediate Start
 • Access to All Modules
Advanced course

One sentence summary of what they get

$
127/mo
 • Lifetime Access
 • Immediate Start
 • Access to All Modules
 • X number of bonuses
 • Access to Private Facebook Group
 • 30 minute private coaching call
100%

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

100% záruka spokojenosti po dobu 14 dnů

Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete, že tento kurz není pro vás, nebo že nesplňuje vaše původní očekávání, můžete jej kdykoliv během prvních 14 dnů ukončit a my vám vrátíme peníze zpět. Stačí nám poslat mail na uctarna@iting.cz, nebo nás kontaktovat telefonicky na tel.:724 166 988. Váš požadavek pak neprodleně vyřídíme. Po uplynutí lhůty 14 dnů vám už peníze vrátit nemůžeme, viz naše obchodní podmínky.


Nejčastější dotazy

Jak dlouho mám ke kurzu přístup?

Kdy mohu přejít na vyšší verzi?

Co když potřebuji více licencí?

Jakou dostanu podporu?

Plánujete ke kurzu třeba i semináře?

Mohu si přiobjednat další konzultace?

>