V TOC akademii vás naučíme průtokově řídit vaši firmu!

Pro všechny manažery, kteří se nebojí nových věcí, chtějí se neustále zlepšovat a neodradí je ani případné dílčí neúspěchy. 

Co získáte?

Unikátní know-how, týkající se uceleného manažerského řízení, s jehož pomocí dokážete vyřešit téměř všechny problémy. Obsah budeme neustále doplňovat o další a další příspěvky, kurzy, videa, audio podcasty apod.

Stáhnout si můžete podpůrné materiály, šablony atd. Vynasnažíme se co nejdříve odpovídat na vaše dotazy zaslané emailem, v případě zájmu uspořádáme webináře, příp. osobní setkání, ať již s jednotlivci nebo s ostatními účastníky TOC akademie. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, která nám umožní naše služby pro vás dále zdokonalovat. 

Obsah zdarma

Základní informace o Teorii omezení a nejen o ní.

Dozvíte se, co je a co není Teorie omezení, kde a čím začít, jaké používat ukazatele, co dokáží chybně nastavená pravidla. Dále, jak zvýšit produktivitu, jak má fungovat firma jako systém a ještě mnohem víc. 

K tomu si budete moci stáhnout různé šablony, vzory procesů i celý model řízení, A ještě konkrétní příklady využití v praxi.

Obsah placený

Informace pro pokročilé ponejvíce formou kurzů.

Zde již získáte know-how ohledně plánování výroby, projekt na zvyšování produktivity, postup. jak vytvořit byznys model včetně způsobu jeho inovace.

Další podpůrné materiály ke konkrétním oblastem řešení podobně jako v části zdarma.

TOC klub (připravujeme)

Účastníky klubu mohou být pouze členové vrcholového managementu. 

Základem je individuální trénink účastníků, díky němuž přichází na řešení sami s podporou kouče. K tomu získávají další VIP služby.  

Vstup do klubu je placený. Absolventi dokáží Teorii omezení zcela samostatně používat.

ITING s.r.o.

>