Nemáte čas čekat? Začněte s online kurzem Tvorba byznys modelů

Tento kurz vám pomůže získat objednávky, nepropouštět zaměstnance a přestat se obávat, co bude s vaším podnikáním.


Online kurz Tvorba byznys modelů

S naším kurzem dokážete rychle zareagovat na současnou situaci a zároveň vybudovat základnu, na které můžete stavět do budoucna. Povedeme vás krok za krokem, takže váš první inovativní byznys model dokážete vytvořit velice rychle. 


speciální nabídka! začněte hned a získejte 40% slevu!
__CONFIG_ultimatum_shortcode__{"tve_ult_campaign":"4848","tve_ult_shortcode":5}__CONFIG_ultimatum_shortcode__

Jaké výhody získáte přihlášením

do kurzu?

Byznys model je vynikajícím nástrojem pro neustálé zlepšování. Využijete jej pro snižování nákladů, posouzení zlepšovacích návrhů, zvýšení hodnotové nabídky, nalezení nových zákaznických segmentů, inovaci procesů, spolupráci s partnery a mnoha dalších oblastech.

Získáte více objednávek

Poznáte lépe vaše zákazníky a dokážete jim nabídnout hodnotu, kterou chtějí a potřebují.

Vizualizace a sdílení

Místo dohadování stylem "bla bla bla" budete efektivně sdílet nápady,  řešit problémy, navzájem spolupracovat.

Vytvoříte jednostránkovou strategii

Zbavíte se obav o budoucnost vašeho podnikání vytvořením životaschopného byznys modelu.

Zvýšíte svou konkurenceschopnost

Neustálou inovací vašeho byznys modelu získáte náskok před vaší konkurencí, který jen tak snadno nedožene. 

Co nejvíce na kurzu oceňují

jeho účastníci?

Tento kurz vede účastníky k cíli krok za krokem, takže vytvořit inovovaný byznys model dokáže úplně každý. Za největší plus označují účastníci to, že vlastně neexistuje možnost, že byste svůj první byznys model nevytvořili. Prostě proto, že podpora, kterou máte k dispozici, to nedopustí.

JIŘÍ Cmarda

Vedoucí výroby

Nové myšlenky, prezentované jako příběh, působí přesvědčivě

Potřebovali jsme efektivněji plánovat výrobu. Když jsem vedení firmy odprezentoval, jak inovovat byznys model ve výrobě, měl jsem vyhráno.

jOSEF TOPOL

Ředitel

Byznys model je opravdu hnacím motorem strategie

Dříve nám vytvoření firemní strategie trvalo měsíce, zdlouhavé bylo  i provádění změn. S byznys modelem nejenže je všechno mnohem rychlejší, ale hravě vytváříme i různé varianty.

Anna MLÁDKOVÁ

Marketing

Základem je porozumět dobře tomu, co zákazníci potřebují

Poznat lépe naše zákazníky nám pomohlo při získávání nových objednávek. Nyní jim nabízíme to, co doopravdy oceňují.

Obsah kurzu

Online kurz Tvorba byznys modelů obsahuje 5 modulů a 23 lekcí, což představuje více než dvě hodiny školících videí. Dále mají studenti k dispozici podpůrné materiály, diskuzní skupinu a možnost účastnit se živých webinářů.

1

1. modul: Začínáme

První modul obsahuje 6 lekcí, které jsou zaměřeny na základní pojmy a pravidla. V první lekci vás naučíme, jaký je rozdíl mezi byznys modelem a byznys plánem (podnikovou strategií). Ve druhé lekci co je plátno byznys modelu a ve třetí lekci, z jakých stavebních bloků můžete byznys model vytvořit. 

Ve čtvrté lekci uvidíte praktický příklad využití. Pátá lekce je zaměřena na podobnost byznys modelu a lidského mozku a  v poslední, šesté lekci zjistíte, jaká pravidla byste měli při tvorbě byznys modelu dodržovat.

2

2. modul: Byznys model I

Ve druhém modulu, který má 5 lekcí, vytvoříte celou pravou polovinu modelu. V prvé lekci vás naučíme, podle čeho vytvořit zákaznické segmenty. Ve druhé si připravíte vše, co souvisí s hodnotou, kterou dáváte zákazníkovi. Ve třetí lekci popíšete kanály, přes které dodáváte výrobky a služby zákazníkům, jak s nimi komunikujete a pracujete, např. ještě před samotným prodejem.

Čtvrtá lekce je zaměřena na budování vztahů, protože bez důvěry se neuskuteční žádný prodej. A konečně v páté lekci zjistíte, kolik vám všechny tyto vaše snahy přinesou na tržbách.

3

3. modul: Byznys model II

Třetí modul se zaměřuje na levou polovinu modelu, které dělá podporu pravé straně. Ve čtyřech lekcích se naučíte a připravíte si zdroje, které jsou klíčové pro tvorbu hodnoty. Totéž platí o klíčových činnostech, které musíte provádět, abyste vůbec hodnotu pro zákazníky vytvořili. Ušetřit náklady, využít společné prostory, marketing atd. můžete zajistit díky klíčovým partnerům. Mohou to být ale třeba i vaši dodavatelé.

V poslední lekci vypočtete náklady, které musíte vynaložit na odpisy zdrojů, mzdy a odvody, patenty atd. Po odečtení od příjmů budete ihned vědět, zda jste s byznys modelem v zisku, nebo ve ztrátě.

4

4. modul: Byznys model krok za krokem 

V tomto modulu vytvoříte váš první byznys model, který obsahuje tři lekce. První lekce je přípravná, tj. stanovíte tým, který bude byznys model tvořit, připravíte si plátno, štítky atd. A dále vstupy pro jednotlivé stavební bloky, pokud jste je stihli připravit v předchozích modulech.

Ve druhé lekci jednoduše vyplníte byznys model, pokud možno za dodržení pravidel z prvého modulu. Na tvorbě se podílí všichni členové týmu, jeden je moderátorem a řídí celý postup. Organizace práce by měla fungovat stejně jako např. při efektivní schůzce, nebo poradě.

Ve třetí lekci provedete zhodnocení vašeho byznys modelu, tj. určíte jeho slabiny, resp. výhody, a provedete výpočet zisku.

5

5. modul: Inovujeme byznys model

Poslední modul dává vše dohromady a odpovídá na otázku, co dělat dál. V prvé lekci se dozvíte, jaké existují typy strategií, ve druhé jak jednoduše stanovit vizi a cíl(e).

Ve třetí lekci vás naučíme, jak dosáhnout souladu mezi hodnotou a požadavky zákazníků. Čtvrtá lekce vám pomůže vytvořit varianty byznys modelu a vybrat tu nejlepší.

V poslední lekci vám odpovíme na otázku: Co dál? Je to proto, že vaše práce vytvořením první varianty byznys modelu nejenže nekončí, ale teprve začíná.

Přihlášením do kurzu získáte

zdarma tyto bonusy 

DISKUZNÍ SKUPINA

Spolu s ostatními můžete sdílet své zkušenosti, pokládat otázky, učit se z chyb jiných, navrhovat zlepšení apod. (v hodnotě 6 000 Kč)

WEBINÁŘE

1 krát za 14 dní se můžete zúčastnit webináře, kde se vždy dozvíte něco nového nebo se můžete "naživo" ptát. (v hodnotě 5 000 Kč)

MATERIÁLY

Dostanete od nás vzory dokumentů, doplňující videa, zkušenosti z projektů, co se osvědčilo a naopak na co si dát pozor, atd. (v hodnotě 5 000 Kč).

Co absolvováním kurzu získáte

a jak vám to může pomoci?

Kurz je nastaven tak, abyste získali co nejdříve nové objednávky. Dosáhnete toho tím, že lépe pochopíte vaše zákazníky, ať  již současné nebo i nové. Když jim dáte co chtějí, případně i něco navíc, zvýšíte vaši šanci na prodej.

Naučíme vás, jak vytvořit nabídku, která pro zákazníky bude více než zajímavá. S konkurencí už nebudete bojovat jenom cenou ale tím, že dokážete zákazníkům nabídnout více.

Kromě rychlých přínosů v podobě nových objednávek, vybudujete základ inovativního byznys modelu, který vám pomůže snížit riziko nejistoty a ochránit vaši firmu do budoucna. 

Pokud zvolíte Rozšířený kurz, dostanete zpětnou vazbu na váš byznys model od učitele formou videokonferencí. Stejně tak vám poradí, čeho se vyvarovat a naopak, na co se zaměřit.Cena za kurz

ROZŠÍŘENÝ KURZ

Pro manažery a podnikatele, kteří chtějí postupovat  s odbornou podporou učitele. 

9990
Kč bez DPH
  • 5 modulů ve 23 lekcích
  • učíte se svým vlastním tempem
  • přístup do kurzu po dobu 1 roku
  • bonusy v hodnotě 16 000 Kč, dostupné po uplynutí rozhodovací doby od zaplacení kurzu
100%

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

100% záruka spokojenosti po dobu 14 dnů

Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete, že tento kurz není pro vás, nebo že nesplňuje vaše původní očekávání, můžete jej kdykoliv během prvních 14 dnů ukončit bez udání důvodu a my vám vrátíme peníze zpět. Stačí nám poslat mail na uctarna@iting.cz. Váš požadavek pak neprodleně vyřídíme. Po uplynutí lhůty 14 dnů od zaplacení kurzu vám už peníze vrátit nemůžeme, viz naše obchodní podmínky.


Nejčastější dotazy

Komu je tento kurz určen?

Jak se do kurzu přihlásím?

Jak dlouho mám ke kurzu přístup?

Nabízíte i vzory byznys modelů?

Jakou dostanu podporu?

Plánujete ke kurzu semináře s uživateli?

Pomůžete nám vytvořit byznys model na míru?

>