__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"7a6de":{"name":"Main Accent","parent":-1},"7c414":{"name":"Accent Dark","parent":"7a6de"}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default","value":{"colors":{"7a6de":{"val":"var(--tcb-skin-color-0)"},"7c414":{"val":"rgb(12, 44, 55)","hsl_parent_dependency":{"h":195,"l":0.13,"s":0.65}}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"7a6de":{"val":"rgb(55, 179, 233)","hsl":{"h":198,"s":0.8,"l":0.56,"a":1}},"7c414":{"val":"rgb(13, 49, 65)","hsl_parent_dependency":{"h":198,"s":0.66,"l":0.15,"a":1}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__

Průtokové plánování výroby

Iting DBR

Zaplánuje jakoukoliv výrobu, i kusovou nebo malosériovou.

CO DĚLÁME

Jsme specialisté na plánování výroby 

Vyvinuli jsme pro vás aplikaci Iting DBR, s níž radikálně zlepšíte a zefektivníte vaši výrobu. Tento nový a zcela jedinečný princip plánování je založen na plynulém toku zakázek výrobou, neboli na tzv. flow. 

Jednoduchost

Pro tvorbu výrobního plánu nepotřebujete dokonce ani normy. Vystačíte třeba jen      s pracnostmi.

Rychlý start

Místo tradičních analýz a drahých softwarových úprav dostanete řešení, které vám umožní začít plánovat ihned. 

Produktivita

Iting DBR je jediný software, s jehož pomocí dosáhnete zcela konkrétních, měřitelných přínosů. 

Naše produkty

Plánování výroby DBR

Softwarová aplikace, s jejíž pomocí vytvoříte reálný, a tudíž splnitelný výrobní plán. Navrhneme vám řešení "na míru", vyspecifikujeme rozhraní, naimplementujeme software a zaškolíme obsluhu. Nebo vám pomůžeme s úpravami vašeho firemního software.

TOC akademie

TOC akademie je určena pro vrcholové manažery firem. Naučíme vás, jak používat v každodenní praxi Teorii omezení, což je ucelené manažerské řízení, které umožňuje neustálé zlepšování. Na modelových příkladech nebo formou manažerských her budete moci rozvíjet své manažerské znalosti a dovednosti.

PROČ TO DĚLÁME

Vzdáváme hold manažerskému guru

Dr. Eliyahu M. Goldratt dokázal přenést své vědecké poznatky do manažerské praxe tak, že tomu rozumí všichni, protože k tomu stačí zdravý rozum. A přitom přínosy, kterých je možné změnou přístupu k řízení dosáhnout, jsou až neskutečné. Považujeme proto za svou povinnost šířit toto unikátní manažerské řízení tak, aby z něj dokázalo profitovat co nejvíce firem.

Podnikání je o inovacích

Naše pomoc firmám je plně v souladu s prohlášením dalšího velikána v oblasti manažerského řízení Petera Druckera: "Podnikání má jen dvě – a jen dvě – základní funkce, marketing a inovaci. Marketing a inovace plodí výsledky, vše ostatní jsou náklady." A právě inovaci v plánování výroby vám přinášíme.

REFERENCE

Co o nás říkají

vladimír fabiÁn 

plánovač výroby

Konečně plánujeme naši kusovou výrobu.

Pomohlo nám v tom průtokové plánování výroby, známé pod zkratkou DBR. Doporučuji všem alespoň jej vyzkoušet. 

Vojtěch miler

finanční ředitel

Roky jsem pracoval s nákladovým účetnictvím a věřil tomu, že to dělám dobře. Průtokové účetnictví mi však odhalilo zcela nový pohled na efektivní řízení firmy. 

Příspěvky

Nejnovější příspěvky

21 května, 2021

Každý, kdo zkusil udělat kvalitní firemní strategii dobře

2 září, 2020

Slogan v nadpisu tohoto příspěvku zná každý vedoucí

1 srpna, 2020

Manažeři a majitelé výrobních firem, především pak s

>