Partnerské programy

Znalosti a dovednosti týkající se řízení firem patří zvláště v současné ekonomické situaci k velice poptávanému zboží. Všechny produkty, využívající průtokové řízení, jsou tak skvělou příležitostí nejen pro zákazníky společnosti ITING, ale i pro její partnery.

Jestliže máte své vlastní zákazníky nebo dokážete získat nové, nabídněte jim naše produkty a služby za velmi zajímavé provize. Budete-li úspěšní, můžete se stát naším VIP partnerem a nejenže získáte ještě lepší provize (více než 30%), ale budete moci nahlédnout do naší dílny špičkového know-how. A nezáleží na tom, zda jste právnická nebo fyzická osoba.

 

Affiliate Program

Pokud Vás zajímají nové technologie, máte kontakty a zajímavé nápady, píšete na blog nebo máte vlastní stránky, přidejte se k nám ještě dnes. Produkty, které můžete nabízet, se nejvíce hodí malým a středně velkým firmám, bez ohledu na předmět jejich podnikání.

Odměna: 20% z prodejní ceny při splnění tří podmínek:

1. nejnižší hodnota fakturované částky  je 1 000 Kč bez DPH za hodnocený kalendářní měsíc

2. zákazníkovi skončila jednoměsíční, tzv. 100% záruka vrácení peněz

3. byla uhrazena cena za celý program

V případě, že je služba „splátková“, např. poplatek za účast v Klubu, bod 3. neplatí.​

Každý měsíc dostanete mailem vyúčtování, k němuž se budete moci vyjádřit, úhradu provedeme bez zbytečných odkladů na základě vámi vystavené faktury se 7-mi denní splatností.

Pomoc: Od nás dostanete podrobný návod, jak postupovat a co máte udělat. Získáte zdarma šablony mailů, statistiky, výsledky dosažené jinými firmami atd, vše, co budete potřebovat, abyste přesvědčili své zákazníky nebo partnery. Podrobnosti se dozvíte včas emailem po provedení vaší registrace.

Program ITING partner

Pokud máte vlastní produkty nebo služby, týkající se firemního řízení, rádi je nabídneme našim zákazníkům za předem dohodnutých podmínek. Může se jednat o software pro celofiremní řízení, samostatné programy, ale i nejrůznější pomůcky, formuláře, prostě vše, co usnadní podnikatelům a manažerům jejich práci.

Pokud jste kouč, poskytujete ekonomické poradenství, znáte rizikové řízení, nabízíte právní služby, a nebo se zabýváte motivací a rozvojem pracovníků, Vám všem poskytneme možnost seberealizace a férovou spolupráci. Neváhejte nás proto kontaktovat ohledně konkrétních podmínek.

​Hledáme také spolupracovníky, kteří píší zajímavé články nebo mají nápady, jak dále zlepšovat služby pro naši komunitu. Zavolejte nám na některé z našich telefonních čísel, nebo nám napište na info@iting.cz a přiložte vzorek své práce. My si ho prohlédneme a dáme Vám vědět, zda odpovídá našemu konceptu. Vy tak získáte jedinečnou možnost stát se naším aktivním přispěvatelem a dát o sobě vědět.