O nás

V ITINGu jsme si už na samém začátku stanovili jako cíl maximálně usnadnit podnikatelům jejich podnikání! A děláme to tak, že jim pomáháme přejít ze současného světa nákladů do jednoduššího a přitom mnohem efektivnějšího světa průtoku.

Co nabízíme?

Majitelům a manažerům malých a středních firem pomáháme přeměnit jejich podnikání tak, aby získali skutečnou převahu nad svými, často i většími, konkurenty, stali se lídry na trhu, které zákazníci sami vyhledávají, zrychlili a zautomatizovali své procesy pomocí autopilota a prosperovali tak, aby je neohrozil žádný pokles ekonomiky.

Jako jediná firma na trhu k tomu využíváme zcela převratné řízení podle úzkých míst, (Theory Of Constraints, TOC) od Dr. Goldratta. Toto miliónové know-how si doposud mohly dovolit jen velké firmy, ale nyní jsme ho zpřístupnili i vám.

Můžete od nás získat zcela zdarma různé materiály, šablony, tréninková videa, užitečné tipy a triky, inspirativní nápady a ještě mnohem víc. Chceme, aby naši zákazníci byli zároveň našimi partnery a aby nám pomohli tento systém řízení dále rozvíjet. Proto čím aktivnější v jeho využívání budete, tím větší podporu od nás dostanete a samozřejmě tím více vyděláte.

Historie

Již před více než 10-ti lety jsme začali s vývojem a realizací vlastní softwarové nadstavby, která fungovala buď samostatně, nebo nad jakýmkoliv podnikovým systémem. Na konkrétních projektech jsme získali takové znalosti i praktické zkušenosti s fungováním TOC, které nikdo jiný dnes nemá.

Za celou dobu naší existence se např. nenašla výrobní firma, v níž bychom nedokázali zavést tzv. synchronizovanou výrobu. Dokonce naopak, pokud byla výroba tak specializovaná, že „klasické“ řešení nedokázalo pomoci, bylo naše řešení pro zákazníka jedinou možností.

Protože TOC je „celostním“ řízením, postupně jsme k plánování výroby doplnili další oblasti firemního řízení pro prodej a marketing, měření výkonnosti a odměňování (průtokové účetnictví), projektové řízení (kritický řetěz) a manažerské řízení.