Novinky

Na této stránce získáte s předstihem informace o nových produktech a službách, plánovaných akcích typu webináře, živá vysílání apod. Kromě toho si můžete přečíst zajímavé články na našem blogu, nebo si nechat týdně posílat zpravodaj.

 

Software Výroba​

Do konce minulého roku se nám podařilo připravit slíbenou základní verzi software pro plánování a řízení výroby. ​Program umí zaplánovat zakázky do kapacit, stanovit správný termín pro objednání materiálu, můžete simulovat nabídky, resp. potvrdit termín objednávky.

​Spolu s podpůrnými službami je obsažen v produktu “ Průtokové řízení výroby“. Funkcionalitu budeme dále rozšiřovat podle konkrétních typů výrob, pokud máte zájem o spolupráci, zavolejte nám, nebo napište.


 

Webové stránky, které pracují za vás

​Fantasticky jednoduché řešení, které vám pomůže nalákat více zákazníků, více prodat a zvýšit vaše zisky. Zapojte současné nejmodernější internetové technologie do vašeho podnikání, automatizujte potřebné činnosti a nechte vaše stránky vydělávat.

​Naučíme vás krok za krokem, jak to udělat. A to není zdaleka vše, protože získáte tolik potřebnou výhodu nad svou konkurencí. Navíc je toto řešení za cenu, kterou si může dovolit skutečně každý. Nejde o žádný zázrak, ale jen o chytrost ve vašem podnikání.

V současné době pracujeme na internetové verzi tohoto produktu, než bude k dispozici, můžeme vám udělat vám klasickou nabídku na základě vašeho konkrétního požadavku.


 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>