Dotazy

Dříve než nám zavoláte, zkuste najít odpověď v nejčastějších dotazech, které jsou pro snazší vyhledávání uspořádány do skupin. Stačí na vybraný dotaz kliknout a odpověď se vám "rozbalí".

Pokud zde svou odpověď nenajdete, napište nám dotaz do formuláře na záložce KONTAKTUJTE NÁS.

 

Obecné (3)

Je lepší členství ve Stratég klubu, nebo projekt „na míru“?

Jako členové Stratég klubu budete postupovat krok za krokem podle našeho osvědčeného návodu. Kromě doprovodných videí, šablon, případových studií, odkazů apod., můžete využít telefonické nebo internetové konzultace. Nový byznys model tak budete budovat postupně, samozřejmě s naší maximální podporu. Realizace trvá delší dobu, ale platíte jen poplatek za členství.

​V případě projektu „na míru“ nejprve zjistíme, jak vaše podnikání funguje, a podle toho vám vybereme předdefinovaný vzorový model. V případě, že vám bude vyhovovat, pomůžeme vám s jeho realizací. Výhodou tohoto řešení je, že jej můžete začít využívat již během 2-4 týdnů, naproti tomu platíte za jeho koupi.

Jak ukončím členství ve Stratég klubu?

Členstvím ve Stratég klubu získáváte nezměrné množství výhod v duchu člen rovná se náš partner. Pokud se rozhodnete své členství ukončit, jednoduše nezaplatíte členský příspěvek na další měsíc. Noví členové mohou své členství ukončit bez udání důvodu také kdykoliv během prvého měsíce, v tomto případě dostanou příspěvek v plné výši nazpět.

Členství můžete také pozastavit a až budete chtít, můžete opět pokračovat dál. Postup je stejný jako v případě ukončení, tj. nezaplatíte příspěvek, nemáte výhody člena klubu, zaplatili jste, máte opět veškerou podporu.

 

Budu mít slevu, když doporučím Stratég klub dalšímu zákazníkovi?

Naším obchodním partnerem se může stát i ten, kdo není členem Stratég klubu a může si tak přivydělat na zajímavých provizích. K tomuto účelu vám vytvoříme účet, který si můžete sami kontrolovat a který můžete případně použít pro úhrady vašeho členství ve Stratég klubu.

Podmínkou pro výplatu ovšem není počet doporučení, ale platící zákazník. Více se dozvíte na záložce Affiliates.

Software (4)

Co jsou speciální webové stránky?

Tyto stránky se liší od vašich současných webových stránek, protože obsahují prvky tzv. přesvědčivého marketingu, kterými dokáží nalákat více nových zákazníků a pomohou zvýšit vaše prodeje.

Více se můžete dozvědět jako členové našeho Stratég klubu, nebo nás kontaktujte. Rádi vám odpovíme, nebo vám pošleme ukázku těchto stránek z našich předpřipravených modelů.

Co je affiliate program?

Není to nic jiného, než partnerský program, založený na prodeji nějakého výrobku nebo služby za provizi. Přitom dotyčný prodejce ani nemusí znát konkrétní produkt, stačí že mu pomohl, nebo je přesvědčen o jeho užitku, a doporučí jej svým zákazníkům, příp. partnerům.

Aby bylo možné podchytit veškeré aktivity, někdy i většího množství partnerů, využívá se k tomuto účelu speciální software, kam má každý partner přístup a má tak ihned informaci, kolik čeho prodal a kolik si vlastně vydělal. Více na záložce Affiliates.

K čemu je email marketing?

Pokud chcete přesvědčit zákazníka, že právě vaše nabídka je ta nejlepší, musíte získat jeho důvěru. Pokud vás nezná, je třeba tuto důvěru postupně budovat. A zde se neobejdete bez komunikace, kterou vám zajistí právě emailing, které je dnes pro tento účel tou nejlevnější a nejrozšířenější formou, a to navzdory neustále rostoucímu množství spamu.

Pomocí email marketingu můžete hromadně a přitom osobně oslovit velké množství zákazníků. Pomůže vám sbírat kontakty např. z webu, posílat pravidelně zpravodaj, tvořit a vyhodnocovat kampaně, a to vše automatizovaně.

Na trhu dnes existuje mnoho nabídek. Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší podle vašich potřeb tak, abyste platili co nejméně. To je náš závazek vůči vám.

Pomůžete nám také s informační podporou?

Naším cílem je poskytovat vám takové služby, abyste se mohli plně věnovat tomu, co umíte nejlépe. Informační podpora je proto nedílnou součástí našich služeb, případně vám doporučíme software, který pro vás bude nejvhodnější.

Jedná se tak především o tvorbu speciálních webových stránek, zajištění doménového jména včetně hostování, email marketing, webové formuláře, program pro spolupráci s partnery, intranet apod.

Další samostatnou oblast, kde vám můžeme pomoci, představují náročnější softwarové aplikace např. na plánování výroby, měření výkonnosti atd.

A samozřejmě, pokud naši podporu nebudete chtít využívat, dostanete veškeré podklady tak, abyste si tyto služby mohli zajistit sami.